Рекреаційна дерев'яна хата

Vyšná Boca 143, 032 34, Вишня Боца
Exteriér
Exteriér
Vonkajšie posedenie
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Jedálenské posedenie
Kuchyňa
Kuchyňa
Kúpeľňa
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Ihrisko
+15 фотографій
Branislav NovákВласник не живе в об'єкті
+49 171 9242xxx

Відгуки

4,8
9 оцінок
Roman5

S ubytovaním sme boli spokojní, ďakujeme za pobyt.

Zuzana4,1

Pekna chalupka boli sme spokojny.

Mariana5

Všetko bolo v pohode. Ďakujeme.

Max. 7 осібз них 1 додаткове ліжко
1 хатина
2 спальні1 ванна, 1x WC
Собака дозволенийтільки маленький, за плату
безкоштовна парковка
тільки для нас
для сімей з дітьми
для двох
з домашнім улюбленцем
з дитячим майданчиком
з каміном
з грилем
із зовнішнім сидінням
з огородженою ділянкою
без харчування
дешево

Календар зайнятості

Ціни в календарі орієнтовні. Для точної ціни введіть деталі вашого перебування (дату, кількість осіб і вік дітей). Останнє оновлення: 22/07/2026.
Легенда:20заїзд  21зайнято  22від'їзд  
20 заїзд
21 зайнято
22 від'їзд

Про проживання

Біля об'єкта: Зовнішнє сидіння, Відкритий камін, Тераса, Гриль
Для дітей: Дитячий майданчик, Дитячий ігровий комплекс
Паркування: Паркування біля об’єкта
Розташування: На околиці села, в горах
Купання: Термальний Рай (26,6 km)

Дерев'яна хата всього за 400 метрів від гірськолижного курорту!

Рекреаційна дерев'яна хата розташована на околиці села Вишня Боца в горах. Дерев'яний будинок розміщує 7 осіб (з них 1 додаткове ліжко) у 2 спальнях (1 ванна кімната, 1 туалет). Проживання доступне лише для вас. Перебування з маленьким собакою дозволене за додаткову плату. На вулиці є тераса, зовнішній камін, гриль і зона відпочинку. Житло підходить для сімей з дітьми, є дитячий майданчик і лазалка. Територія огороджена. Паркування можливе для 2 автомобілів біля об'єкта.Читати більше...

Основна інформація

Заїзд на відпочинок:від 14:00
Виїзд з житла:до 10:00
Можливості паркування:2 паркомісця, біля об’єкта, безкоштовно (повністю включено у вартість проживання)
Власник проживає в об'єкті?НІ, власник (адміністратор) не перебуває / не проживає в об'єкті під час перебування
Проживання з домашньою твариною?ДОЗВОЛЕНО, тільки маленька порода, за плату (після узгодження з власником)
Чи огороджене житло?ТАК, об’єкт огороджений
Чи є житло безбар’єрним?НІ, об'єкт не є безбар'єрним
Опалення:Електричне, На твердому паливі, З каміном
Куріння у приміщенні дозволено?Куріння в приміщенні НЕ дозволено
Мобільний сигнал:Telekom, Orange, O2, 4ka
Варіанти харчування:Без харчування
GPS:48.922579, 19.749733 показати на мапі
Регіони:Середня Словаччина, Національний парк Низькі Татри, Північна Словаччина, Нижні Татри, Чопок, Демановська долина, Боцьянська долина, Чертівиця, Хочські гори, Ліптов
Магазин:400 m
Ресторан:400 m
Поїзд (залізнична станція):14 km
Автобусна зупинка:150 m

Обладнання

Тематика проживання:Романтичний
Інтернет-з'єднання в будівлі:Ні, без інтернету
Біля будівлі / на території об'єкта:Гриль, Тераса, Зовнішнє сидіння, Відкритий камін
Можливості для дітей у будівлі / на території об'єкта:Дитячий майданчик, Дитячий ігровий комплекс
Спортивні можливості в будівлі / на території об'єкта:Велосипеди, Боулинг, Електронні дартси, Футбол, Теніс, Волейбол
Додаткові послуги в будівлі:Пральна машина, Праска
Проживання підходить для:Для велосипедистів, Для сімей з дітьми, Для туристів, Для чотирьох
Проживання підходить для:Активний відпочинок, На весняні канікули, На літо, Для катання на лижах, На зимові канікули, Вікенд-подорожі

Поширені запитання

Коли житло Рекреаційна дерев'яна хата вільні?
Вільні дати можна знайти в календарі доступності.
Яка місткість житла Рекреаційна дерев'яна хата?
Дерев’яний будинок проживає 7 осіб (з них 1 додаткове місце). Під час вашого перебування в об'єкті не буде інших гостей.
Дозволяє проживання Рекреаційна дерев'яна хата перебування з собакою? Скільки сплачується за собаку?
Проживання з маленькою собакою дозволено за плату. Обчисліть точні ціни тут.
Яка ціна за проживання в житлі Рекреаційна дерев'яна хата?
Ціни в житлі Рекреаційна дерев'яна хата можуть відрізнятись (наприклад, залежно від дати вашого перебування або кількості осіб). Обчисліть точні ціни тут.
Яка мінімальна кількість ночей перебування у помешканні Рекреаційна дерев'яна хата?
Мінімальна кількість ночей перебування у помешканні Рекреаційна дерев'яна хатазмінюється залежно від дати вашого перебування. Обчисліть точні ціни тут.

Атракції поруч

Branislav Novák
Власник не живе в об'єкті
+49 171 9242... показати номер