Шале Долинка Мито під Думбієром Superhostiteľ

Mýto pod Ďumbierom 387, 976 44, Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
apartmán - prízemie
prízemie
prízemie
prízemie
rodinná izba - poschodie
rodinná izba - poschodie
rodinná izba - poschodie
rodinná izba - poschodie
rodinná izba - poschodie
rodinná izba - poschodie
poschodie
spoločné priestory
spoločné priestory
spoločné priestory
spoločné priestory
spoločné priestory
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
Шале Долинка Мито під Думбієром
+36 фотографій
Video
Milan ZelenčíkВласник не живе в об'єкті
+421 911 110 xxx

Відгуки

4,9
13 оцінок
LENKA4,7

Chatka bola velmi dobre vybavena,bolo tam vsetko ideal pre pocetne rodiny ci partie, ktore chcu spolu stravit čas. Jedina nevyhoda bola vstup do zimnej zahrady a zahrady cez 2 apartmany na dolnom poschodi, i ked mohli sme cez hlavny vchod a branicku😊. Pohodlnejsie nam bolo ist cez izbu a hlavne dvere zamknute(aby nas neukradli😆) Majitel velmi mily ochotny. Urcite sa vratime.

Natália4,9

Chata je krásna, s výbornou polohou. Perfektne vybavená. Nám nič nechýbalo. Možno iba ostrejšie nože v kuchyni :) wellnes super, krásny pozemok so slniečkom až do večera. Chata je s výhľadom na nádherný les, prírodu a zjazdovku. Deti potešilo vybavenie dvora s ihriskom a v spoločenskej miestnosti truhlica s kopou hračiek. Tie dovezené z domu som ani nevybrala. Majiteľ veľmi milý a ústretový. Pohodlné matrace, všetkým sa veľmi dobre spalo. Blízko cca za minutu možnosť stravovania a obchod cca 10 min. pešo. Odporúčam. Dúfam, že sa sem opäť vrátime.

Lucia4,7

Príjemné, moderné, čisté ubytovanie s veľkou spoločenskou miestnosťou, ktorú sme ocenili ako fantastickú 😉

Max. 20 осібз них 8 додаткових ліжок
1 хатина
4 спальні4 ванні, 4x WC
Собака дозволенийтільки маленький, без плати
безкоштовна парковка
тільки для нас
для сімей з дітьми
для груп
для двох
з сауною
з домашнім улюбленцем
з вогнищем
з дитячим майданчиком
з альтанкою
з каміном
з грилем
із зовнішнім сидінням
з огородженою ділянкою
біля підйомника
без харчування

Календар зайнятості

Ціни в календарі орієнтовні. Для точної ціни введіть деталі вашого перебування (дату, кількість осіб і вік дітей). Останнє оновлення: 28/07/2026.
Легенда:20заїзд  21зайнято  22від'їзд  
20 заїзд
21 зайнято
22 від'їзд

Про проживання

Велнес: Сауна
Біля об'єкта: Вогнище, Альтанка, Зовнішнє сидіння, Відкритий камін, Тераса, Котел, Садові гойдалки, Гриль
Для дітей: Дитячий майданчик, Дитячий басейн, Іграшки, Дитяче сидіння, Дитяче ліжечко, Батут, Гірка, Дитячі гойдалки
Паркування: Паркування біля об’єкта
Розташування: На околиці села, біля підйомника, в горах
Купання: Термальний Рай (45,1 km)
Замок / Фортеця: Лупчанський замок (32,2 km),
Печера: Бистрянська печера (2,5 km)
Усі атракції

Новозбудоване стильне проживання.

Chalet Dolinka Mýto pod Ďumbierom розташований на околиці селища Mýto pod Ďumbierom біля підйомника і в горах. У будиночку можуть розміститись 20 осіб (8 додаткових місць) у 4 спальнях (4 ванні кімнати, 4 туалети). Проживання доступне лише для вас. Перебування з маленьким собакою дозволено без додаткової плати. До послуг гостей сауна. На вулиці є альтанка, котел, тераса, садова гойдалка, камін на вулиці, гриль, вогнище та місця для сидіння на свіжому повітрі. Проживання підходить для сімей з дітьми, є дитячий басейн, іграшки, дитяче ліжечко, дитяче крісло, дитячий майданчик, батут, дитяча гойдалка і гірка. Територія частково огороджена. Паркування можливе для 10 автомобілів біля об'єкта.Читати більше...

Основна інформація

Заїзд на відпочинок:від 14:00 - до 19:00
Виїзд з житла:до 10:00
Можливості паркування:10 паркомісць, біля об’єкта, безкоштовно (повністю включено у вартість проживання)
Власник проживає в об'єкті?НІ, власник (адміністратор) не перебуває / не проживає в об'єкті під час перебування
Проживання з домашньою твариною?ДОЗВОЛЕНО, тільки маленька порода, безкоштовно (після узгодження з власником)
Чи огороджене житло?Об'єкт частково огороджений
Чи є житло безбар’єрним?ТАК, безбар'єрний доступ мають лише деякі кімнати
Опалення:Центральне, Електричне, На твердому паливі, З каміном
Куріння у приміщенні дозволено?Куріння в приміщенні НЕ дозволено
Мобільний сигнал:Telekom, Orange, O2, 4ka
Варіанти харчування:Без харчування
Віддаємо перевагу:Сім'ї з дітьми
Не приймаємо:Гучні святкування та вечірки
GPS:48.847319, 19.625478 показати на мапі
Регіони:Середня Словаччина, Вепорські гори, Горегронье, Національний парк Низькі Татри, Нижні Татри, Талі, Чопок, Чопок південь, Чертівиця, Словаччинське Руде чудо
Магазин:600 m
Ресторан:30 m
Поїзд (залізнична станція):15 km
Автобусна зупинка:300 m

Обладнання

Тематика проживання:Романтичний
Інтернет-з'єднання в будівлі:Так, WiFi
Біля будівлі / на території об'єкта:Альтанка, Вогнище, Відкритий камін, Гриль, Тераса, Садові гойдалки, Котел, Зовнішнє сидіння
Можливості для дітей у будівлі / на території об'єкта:Дитячі гойдалки, Дитячий басейн, Дитяче ліжечко, Батут, Дитяче сидіння, Іграшки, Гірка, Дитячий майданчик
Спортивні можливості в будівлі / на території об'єкта:Бадмінтон, Футбол, Настільний футбол, Настільний теніс
Велнес і релакс у будівлі / на території об'єкта:Сауна
Додаткові послуги в будівлі:Лижна шафа, Сушарки для лижних черевиків, Праска
Проживання підходить для:Для велосипедистів, Для груп, Для сімей з дітьми, Для туристів, Для літніх людей, Для чотирьох
Проживання підходить для:Активний відпочинок, Для катання на лижах, На зимові канікули, Корпоративні заходи, Рекреаційні ваучери, На весняні канікули, На літо

Поширені запитання

Коли житло Шале Долинка Мито під Думбієром вільні?
Вільні дати можна знайти в календарі доступності.
Яка місткість житла Шале Долинка Мито під Думбієром?
Хатина проживає 20 осіб (з них 8 додаткових місць). Під час вашого перебування в об'єкті не буде інших гостей.
Які СПА/віллнесс послуги пропонує житло Шале Долинка Мито під Думбієром?
Шале Долинка Мито під Думбієром пропонує saunu.
Дозволяє проживання Шале Долинка Мито під Думбієром перебування з собакою? Скільки сплачується за собаку?
Проживання з маленькою собакою дозволено без плати.
Яка ціна за проживання в житлі Шале Долинка Мито під Думбієром?
Ціни в житлі Шале Долинка Мито під Думбієром можуть відрізнятись (наприклад, залежно від дати вашого перебування або кількості осіб). Обчисліть точні ціни тут.
Яка мінімальна кількість ночей перебування у помешканні Шале Долинка Мито під Думбієром?
Мінімальна кількість ночей перебування у помешканні Шале Долинка Мито під Думбієромзмінюється залежно від дати вашого перебування. Обчисліть точні ціни тут.

Атракції поруч

Milan Zelenčík
Власник не живе в об'єкті
+421 911 110 ... показати номер